testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıBakan Tekin, olgunlaştırma enstitülerinin müdürleriyle bir araya geldi

ANKARA, (DHA)- MİLLİ Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, olgunlaştırma enstitüsüleri müdürleriyle değerlendirme toplantısı yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Milli Eğitim Bakanı Tekin, Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde, Hayat …

03.10.2023

ANKARA, (DHA)- MİLLİ Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, olgunlaştırma enstitüsüleri müdürleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Milli Eğitim Bakanı Tekin, Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet gösteren 30 olgunlaşma enstitüsünün müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıda, olgunlaşma enstitülerinin daha etkin faaliyet göstermesi ve üretim kapasitelerinin arttırılması amacıyla değerlendirme yapıldı. 

Olgunlaşma enstitülerinin mevcut durumları, çalışma prensipleri, tema/proje belirleme süreçleri gibi konular ele alınırken; olgunlaşma enstitülerinin ulusal ve uluslararası marka ürünleri ile rekabet edebilecek düzeye gelmesi için gerekli tedbirlerin alınması ve sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikte insan kaynağı yetiştirilmesi için çalışmaların yapılması kararlaştırıldı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

bakan tekin olgunlastirma enstitulerinin mudurleriyle bir araya geldi 0 9n6YWViX

bakan tekin olgunlastirma enstitulerinin mudurleriyle bir araya geldi 1 OKacFzng

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.