testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıBaşakşehir Anne Çocuk Merkezi’nde sertifika töreni gerçekleştirildi

Başakşehir’de anneler ve çocukların birlikte vakit geçirerek eğitim aldıkları anne çocuk merkezinde, sertifika töreni heyecanı yaşandı. Şehir Sanat Konferans Salonu’nda düzenlenen sertifika töreninde çocuklar, sihirbaz gösterileri …

30.11.2022

Başakşehir’de anneler ve çocukların birlikte vakit geçirerek eğitim aldıkları anne çocuk merkezinde, sertifika töreni heyecanı yaşandı. Şehir Sanat Konferans Salonu’nda düzenlenen sertifika töreninde çocuklar, sihirbaz gösterileri ve yüz boyama etkinlikleriyle eğlendi. Törene katılan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, anne ve çocuklara sertifikalarını verdi.

Başakşehir sakinlerinin Anne Çocuk Merkezleri’ni çok sevdiğini belirten Kartoğlu, “Annelerimizi ve çocuklarımızı bu kadar mutlu görünce ne kadar doğru bir adım attığımızı daha da iyi anlıyoruz” dedi.

basaksehir anne cocuk merkezinde sertifika toreni gerceklestirildi 0 Vrq153Rz

“ÇOK SEVİLDİ, ÇOK İLGİ GÖRDÜ”

Anne Çocuk Merkezleri’nde bir dönemi daha geride bıraktıklarını ifade eden Kartoğlu, “Artık siz de her geçen gün büyüyen kocaman ailemizin parçası oldunuz. Başakşehir Belediyesi olarak anne ve çocuk merkezlerimize giden yolda ilk adımımızı Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bilgi Evi’mizde atmıştık. O günden bugüne merkezlerimiz çok sevildi, çok büyük ilgi gördü. Ve sizleri böyle mutlu görünce, çocuklarımızı bu kadar mutlu görünce ne kadar doğru bir adım attığımızı daha da iyi anlıyoruz” ifadelerini kullandı.

basaksehir anne cocuk merkezinde sertifika toreni gerceklestirildi 1 5inCYHnh

KADINLARA ÖZEL ETKİNLİK MERKEZİ

Kadınlara yönelik hayata geçirdikleri projelere bir yenisini daha eklediklerini söyleyen  Kartoğlu, “Güvercintepe Mahallemizde bulunan Kültür Yaşam Merkezi’mizin bir katını tamamen kadınlarımıza ayırdık. Kadın Etkinlik Merkezi’mizin kapılarını çok yakında açacağız inşallah. Merkezimizde toplantı düzenleyebilir, kahvaltı etkinliklerinizde buluşabilir, çocuklarınızın mevlidini yapabilirsiniz” diye konuştu.

basaksehir anne cocuk merkezinde sertifika toreni gerceklestirildi 2 4zTuN1cz

2 AY BİRLİKTE EĞİTİM ALIYORLAR

Törende anneler ve 4-6 yaş arasındaki çocukları; Altınşehir Kültür Yaşam Merkezi, Şahintepe Kültür Yaşam Merkezi, Kayaşehir Necdet Yıldırım Kültür Yaşam Merkezi, Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Yaşam Merkezi ve Fenertepe Kültür Yaşam Merkezi’nde bulunan Anne Çocuk Merkezleri’nde 2 ay boyunca eğitim alıyor. Anneler için değerler eğitimi, sanat atölyeleri, fen ve matematik etkinlikleri; çocuklar için ise ince ve kaba motor gelişimi için çeşitli faaliyetler düzenleniyor. Gezi ve piknik ve seminerler gerçekleştiriliyor.

basaksehir anne cocuk merkezinde sertifika toreni gerceklestirildi 3 nshvWVtu

İSTANBUL, (DHA)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.