testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası

Beykoz’da öğretmenler günü öncesi fidan diktiler

İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmen Günü öncesi Beykoz’da fidan dikimi ve resim …

Beykoz’da öğretmenler günü öncesi fidan diktiler
20.11.2022

İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmen Günü öncesi Beykoz’da fidan dikimi ve resim sergisi açılışı gerçekleştirildi. Etkinlikte konuşan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, “Öğretmenlerle ilgili haftamız başlıyor. Aslında sadece bir gün olarak öğretmenlerimizi düşünmüyoruz. Hafta sonumuzu biz birlikte paylaşmak istedik. Aileler hafta sonunu birlikte geçirirler. Bizde meslektaşlarımızda yine onların aileleriyle beraber güne birlikte başladık. Sabah ağaç dikim çalışmamız oldu. Önümüzdeki hafta birçok çalışmamız var ama bugün bu etkinlikler 39 ilçemizde de birlikte gerçekleşiyor.  İyi ki öğretmeniz diyorum” dedi.

beykozda ogretmenler gunu oncesi fidan diktiler 0 3f2qKLrH

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler günü öncesi Beykoz’da bazı etkinlikler düzenlendi.  Program  saat 10.00 sıralarında Beykoz Çavuşpaşa ormanında fidan dikimiyle başladı. Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan, okul müdürleri ile öğretmenler ve aileleri katıldı. Fidan dikiminin ardından katılımcılar Küçüksu Kasrı’ndan Beykoz Sabancı Öğretmen evine pankartlarla yürüyüş gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Müdür Levent Yazıcı öğretmenevinde öğretmenlerin hazırlamış olduğu resim sergisinin açılışını yaptı. Yazıcı, sergiyi gezdikten sonra katılımcılarla birlikte kahvaltı yaptı.

beykozda ogretmenler gunu oncesi fidan diktiler 1 qCVbbeE1

“BUGÜN BU ETKİNLİKLER 39 İLÇEMİZDE DE BİRLİKTE GERÇEKLEŞİYOR”

Resim sergisi açılışından sonra İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı açıklamalarda bulundu. Yazıcı, “Öğretmenlerle ilgili haftamız başlıyor. Aslında sadece bir gün olarak öğretmenlerimizi düşünmüyoruz. Hafta sonumuzu biz birlikte paylaşmak istedik. Aileler hafta sonunu birlikte geçirirler. Bizde meslektaşlarımızda yine onların aileleriyle beraber güne birlikte başladık. Sabah ağaç dikim çalışmamız oldu. Bu sadece Beykoz’da değil farklı ilçelerimizde de meslektaşlarımız ağaç diktiler. Ardından öğretmenlerimiz ile birlikte kısa bir yürüyüş yaptık. Akabinde de öğretmenlerimizin sanat çalışmaları vardı onların hazırladığı kısa sergileri burada bütünleştirdik ve açılışını yaptık. Beraberinde de Pazar kahvaltısını birlikte yapacağız. Önümüzdeki hafta birçok çalışmamız var ama bugün bu etkinlikler 39 ilçemizde de birlikte gerçekleşiyor.  İyi ki öğretmeniz diyorum. Bunu yürekten hep birlikte söylüyoruz. Biz öğretmen olarak bu sözümüzü çok benimsedik. Öğretmenlik mesleği çok özel bir meslek” dedi.  Konuşmasının ardından Yazıcı katılımcılar ile birlikte kahvaltı yaptı. Etkinlik kahvaltının ardından son buldu.

Mikail BIYIKLI-Burak KESKİNCİ/ İSTANBUL,(DHA)

 

beykozda ogretmenler gunu oncesi fidan diktiler 2 GMLsc26k

beykozda ogretmenler gunu oncesi fidan diktiler 3 d8qDGI8b

beykozda ogretmenler gunu oncesi fidan diktiler 4 fKqzfOJpYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.