testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası‘Geleceğe Doğru Yöneticilik Gelişim Sertifika Programı’ ilk mezunlarını verdi 

CEVA Logistics Türkiye “Geleceğe Doğru Yöneticilik Gelişim Programının” ilkini gerçekleştirdi.  Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) iş birliği ile gerçekleşen, dokuz ay süren ve toplam 16 modülden oluşan program …

26.12.2022

CEVA Logistics Türkiye “Geleceğe Doğru Yöneticilik Gelişim Programının” ilkini gerçekleştirdi.  Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) iş birliği ile gerçekleşen, dokuz ay süren ve toplam 16 modülden oluşan program, 42 yönetici mezunuyla kapanış törenini Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirdi.

Programa ilişkin olarak CEVA Logistics Türkiye İnsan Kaynakları Kıdemli Başkan Yardımcısı Nihan Usanmaz şunları söyledi:

“Programı planlarken bir yöneticinin rolü nedir, nasıl olmalıdır; bir yöneticinin organizasyonun toplamı ile etkileşimi nedir, nasıl olmalıdır? sorularına yanıt aramaya çalıştık. Bu programı 5 ana yetkinlik grubu üzerine inşa ettik: etkileşim, iş birliği, başarı, liderlik ve öz yönetim. Modüllerin aslında birbirleriyle olan yakın etkileşiminin en büyük sebebi budur. Programın içeriğini klasik yöneticilik becerileri ve yetkinliklerinin yanı sıra inovasyon, teknoloji trendleri, bilişim yönetimi gibi güncel konular üzerine kurgulamak istedik. Bu programda, en iyisini ve en güzelini yakaladığımızı gördük. 9 aylık uzun bir programı tamamlayan tüm katılımcılarımıza gayret, sabır ve dirayetleri için çok teşekkür ediyorum.”

gelecege dogru yoneticilik gelisim sertifika programi ilk mezunlarini verdi 2 7LvQQCYL

YÖNETİCİLERİN YETKİNLİKLERİNİ GELİŞTİRECEK ŞEKİLDE DÜZENLENDİ

Sektörde deneyimli eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşen program: Bireyi Anlamak / Kişisel Liderlik, Esnek ve Uzaktan Çalışmada Kendi Kendini Yönetme ve Motivasyon, Büyük Resmi Görmek ve Stratejik Yönetim, Yaşam Serüveninde İş ve Özel Yaşam Dengesi, Liderler İçin Transaksiyonel Analiz ile İlişki Yönetimi, Değişim Yönetimi ve Krizi Fırsata Çevirmek, Lider Takım Stratejileri, Karar Verme Teknikleri, Ekonominin Kodları, Kurum Kültürü, Kurumsallaşma ve “Tercih Edilen” Marka Oluşturmak, Liderler İçin Etkin İletişim ve Global Vizyon Yaratmak, Dijital Dönüşüm, Teknolojik Trendler ve İnovasyon, Müşteri Deneyimi Yönetimi, Fasilitasyon ve Analitik Düşünme Becerisi olmak üzere toplam 16 modülden oluştu ve dokuz aylık bir sürede tamamlandı.

gelecege dogru yoneticilik gelisim sertifika programi ilk mezunlarini verdi 1 u7EXXtYI

BAUSEM, KALİTELİ VE ULAŞILABİLİR PROGRAMLAR SUNUYOR

BAUSEM’in, gelişen ve değişen dünya koşullarında, birey ve kurumların yetkinliklerini geliştirerek; yeni yetenekler edinebilecekleri, kaliteli, sürekli ve ulaşılabilir programları tüm ilgililerin hizmetine sunduğunu ifade eden BAUSEM Direktörü Dr. Öğretim Üyesi Fatma Elif Çetin sözlerine şöyle devam etti:

“Sürekli Eğitim Merkezi olarak biz de bu büyük aile içinde 18 yıldır faaliyetlerimize devam ediyoruz. Yaşam boyu eğitimle ilgili literatüre baktığımızda; en az derece kadar önemli, tamamen uygulama ağırlıklı, yaş, mekân ve zaman kısıtlamaları olmaksızın dijital platformlarla desteklenmiş esnek yapıdaki müfredatlara sahip sertifika programlarının çok daha işlevsel, amaca uygun, gerektiğinde dereceyle entegre basamaklar olduğunu biliyor ve tüm çalışmalarımızı buna göre yapılandırıyoruz. Değişimle birlikte; sektörün kendini yeni iş modellerine adapte etmesi gereksinimi ise sadece fiziki yatırımlarla atılabilecek bir adım değil. Burada; eğitimli işgücü ihtiyacı aynı oranda yükseliyor ve daha da önem kazanıyor. Sektöre bu yönde de öncülük eden, genç ancak zengin ve köklü bir geçmişe sahip olan CEVA Logistics hem çalışanına hem de sektöre katkı sağlıyor.”

gelecege dogru yoneticilik gelisim sertifika programi ilk mezunlarini verdi 0 UCEFgiEe

YENİLENMEK VE GÜNCELLENMEK SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA YANIT VERECEK

Kapanış töreninde, süreci başarıyla tamamlayan katılımcılar sertifikalarını CEVA Logistics Genel Müdürü Fuat Adoran ve İnsan Kaynakları Kıdemli Başkan Yardımcısı Nihan Usanmaz‘dan alırken Fuat Adoran, “Öncelikle BAUSEM’e, değerli yöneticilerime, eğitmenlere ve İnsan Kaynakları Kıdemli Başkan Yardımcısı Nihan Usanmaz’a ve ekibine, değişimi takip ettikleri ve kendimizi güncelleyeceğimiz programın gerçeklemesindeki tüm gayretleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgili katılımcılarımız, bu program içerisinde elde ettiğiniz değerli bilgileri sırt çantalarınıza koyacağınıza ve ihtiyacınız olduğunda ileride kullanacağınıza eminim. Hem katılımınız hem de mezuniyetiniz için sizleri tekrar tebrik ediyorum” dedi.

İSTANBUL, (DHA)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.