testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıMBA Okulları öğrencileri Anıtkabir’i ziyaret etti 

MBA Okulları öğrencileri ve yönetim kadrosu Cumhuriyet’in Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için Anıtkabir’i ziyaret etti.   Anıtkabir ziyaretinde, Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları Genel Müdür Yardımcıları Adem Durmuş …

02.12.2022

MBA Okulları öğrencileri ve yönetim kadrosu Cumhuriyet’in Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için Anıtkabir’i ziyaret etti.

Anıtkabir ziyaretinde, Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları Genel Müdür Yardımcıları Adem Durmuş ve Duygu Kılıç liderliğindeki heyet, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk ve karanfiller bırakarak, saygı duruşunda bulundu. Tören, Genel Müdür Yardımcısı Adem Durmuş’un ‘Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalaması ile son buldu.

Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları adına, ‘Anıtkabir Özel Defteri’nde şu cümlelere yer verildi: 

“Büyük Atatürk, huzurunuza her geçen gün size olan sevgimiz artarak çıkıyoruz. Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları olarak fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür nesiller yetiştiriyoruz. Her bir öğrencimizin kişiselleştirilmiş başarı tasarımı için ilke ve inkılaplarınızı kendimize rehber ediniyoruz. Milletimize emanet ettiğiniz ay yıldızlı bayrağımızın altında fikirleriniz, ilke ve inkılaplarınız ilelebet yolumuzu aydınlatan ışık olmaya devam edecek. Her gün sizi yaşayacak, sizi yaşatacağız. Sonsuz minnet, sevgi ve saygılarımızla.”

İSTANBUL, (DHA)

mba okullari ogrencileri anitkabiri ziyaret etti 0 fziStpsn

mba okullari ogrencileri anitkabiri ziyaret etti 1 JTsainqz

mba okullari ogrencileri anitkabiri ziyaret etti 2 VAD9iVdb

mba okullari ogrencileri anitkabiri ziyaret etti 3 X6L9Gwsf

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.