testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıÖğretmenimizin vurmalı çalgıyla seslendirdiği çabuk ve yavaş hızdaki ritimleri dinleyelim. Duyduğumuz ritim ve tempoya uygun olarak hareket edelim.

“Öğretmenimizin vurmalı çalgıyla seslendirdiği çabuk ve yavaş hızdaki ritimleri dinleyelim. Duyduğumuz ritim ve tempoya uygun olarak hareket edelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Öğretmenimizin vurmalı çalgıyla seslendirdiği çabuk ve yavaş hızdaki ritimleri dinleyelim. Duyduğumuz ritim ve tempoya uygun olarak hareket edelim.

Soru: Öğretmenimizin vurmalı çalgıyla seslendirdiği çabuk ve yavaş hızdaki ritimleri dinleyelim. Duyduğumuz ritim ve tempoya uygun olarak hareket edelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 35 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.