testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıOrmanı Sev şarkısını öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Şarkıyla ilgili duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir resim yapalım, Sarkığı Orman Haftası etkinliklerinde söyleyelim.

“Ormanı Sev şarkısını öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Şarkıyla ilgili duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir resim yapalım, Sarkığı Orman Haftası etkinliklerinde söyleyelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Ormanı Sev şarkısını öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Şarkıyla ilgili duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir resim yapalım, Sarkığı Orman Haftası etkinliklerinde söyleyelim.

Soru: Ormanı Sev şarkısını öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Şarkıyla ilgili duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir resim yapalım, Sarkığı Orman Haftası etkinliklerinde söyleyelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 65 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.