testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıSultangazi’de üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere çorba ikramı 

 İSTANBUL, (DHA) – Sultangazi Belediyesi, SEDA şubelerinde ve merkezi kütüphanelerde öğrencilere çorba ikramında bulunuyor.  Sultangazi Belediyesi, Sultangazi Belediyesi Eğitime Destek Akademisinde (SEDA) üniversite sınavına hazırlanan mezun …

17.11.2023

 İSTANBUL, (DHA) – Sultangazi Belediyesi, SEDA şubelerinde ve merkezi kütüphanelerde öğrencilere çorba ikramında bulunuyor. 

Sultangazi Belediyesi, Sultangazi Belediyesi Eğitime Destek Akademisinde (SEDA) üniversite sınavına hazırlanan mezun öğrenciler ile SU-MEKAN, Bilim Merkezi, Şehit Ferdi Yurduseven Gençlik Merkezi, Şehit Hikmet Baysal kütüphanelerindeki öğrencilere sıcak çorba, ekmek ve su ikramında bulunuyor. 

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Bütün gün yoğun tempoda çalışan gençlerimize dersin yoğunluğuna kısa bir ara vermek adına çorba ikramı gerçekleştiriyoruz. Ders çalışmak sizden, daha güzel ortamlar ve tüm imkanlar bizden. Bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum, her şey gönlünüzce olsun” dedi. 

sultangazide universite sinavina hazirlanan ogrencilere corba ikrami 0 FaDl8Bba

sultangazide universite sinavina hazirlanan ogrencilere corba ikrami 1 mKc6PyZk

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.