testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıUğur Okulları 55’inci yılını kutladı

İSTANBUL, (DHA) – Türkiye’nin 55 ilindeki 116 okulda ve 141 kursta 110 bin öğrencisiyle eğitim veren Uğur Okulları 55’inci yılını kutladı …

26.11.2022

İSTANBUL, (DHA) – Türkiye’nin 55 ilindeki 116 okulda ve 141 kursta 110 bin öğrencisiyle eğitim veren Uğur Okulları 55’inci yılını kutladı.

İstanbul’da 26 Kasım 1968’de ilk dersini vererek eğitim serüvenine başlayan Uğur Okulları 55 yılı geride bıraktı. 100 yıllık Cumhuriyet tarihinin 55 yılına tanıklık eden Uğur markasının, BAU Global Başkanı Sayın Enver Yücel’in başarı hikayesi olduğunu söyleyen Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek Halkalı Kampüsünde yaptığı konuşmada tüm Uğur Ailesine teşekkür etti.

Türkiye’nin 55 ilinde 110 bin öğrenciyle eğitime devam ettiklerini ifade eden Çiçek “1968 yılında öğrencilerini hayallerindeki üniversiteye ulaştırma hedefiyle kurulan Türkiye’nin Uğur’u; bugün dünyanın 3 kıtasında üniversiteleri, okulları bulunan dev bir eğitim ağına dönüştü. Öyle ki BAU Global ailesi bünyesindeki kurumlar artık on binlerce öğrencinin hayallerini süslüyor. Bu büyük başarının mimarı, elbette Enver Yücel’dir. Her zaman bir adım ötesini görebilen, uluslararası eğitim yöntemlerini Türkiye’ye adapte eden Enver Yücel’in lider bakış açısı kurumumuzun her geçen gün daha da büyümesine katkı sağlıyor. Bizler de bu vizyon ışığında, Yüksek Kalitede Öğrenme ve Öğretme Yaklaşımımızla çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Öncü uygulamaları ile tarih yazan Uğur’umuzun başarısında katkısı bulunan tüm Uğurlu Ailemize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

ugur okullari 55inci yilini kutladi 0 jCYMSnD3

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.