testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıHakkımızda

Egitimsayfam.com platformu olarak üniversite taban puan bilgilerine ilişkin güncel bilgiler sunmaktayız. Eğitim kategorilerine yönelik soru dağılımı ve sınav konularına ilişkin en güncel bilgileri sitemizden bulabilirsiniz. Platformumuza üyelik sistemi bulunmamaktadır ve veri toplama yapmamaktayız. Sınavlarda çıkmış soru kalıplarına öncelik verirken soru çözümlerini de sunmaktayız. Bursluluk kapsamında tüm doküman ve testlerle ilgili bilgi alabilmeniz mümkündür. Sınav takvimi hakkında net bilgi paylaşırken sınavlara kaç gün kaldı sorgulamasını da yapabilmeniz mümkündür.

Eğitim haberleri kapsamında yaz dönemine ilişkin DYK kurslarıyla ilgili dönemsel bilgi paylaşmaktayız. Yaz okullarına ilişkin öğretmenleri ilgilendiren haberlerde detaylı bilgileri öne çıkartmakta ve güncel bilgi akışı sağlamaktayız. 2022 yılına ilişkin öğretmenlerin yer değiştirme takvimi ile ilgili net bilgileri takip edebilmeniz mümkündür. LGS sınav sisteminde puan değerleri hakkında bilgi vermekteyiz. Ayrıca ALES-DGS, AÖF-AUZEF-ATAAOF, KPSS, eğitim ve ÖSYM kapsamında tüm bilgilere paylaşımlara, test ve denemelere ulaşabileceğiniz kapsamlı bilgiler sunuyoruz.

Pratik bilgiler kapsamında karne puanı hesaplama, sınav takvimleri, sınavlarda çıkacak konu dağılımları, lise taban puanı ve üniversite taban puanları hakkında detaylı bilgiler sunmakta ve gerekli zamanlarda güncellemeler yapmaktayız. Ders tekrarlarına ilişkin kolaylaştırıcı teknikler ve erişim kolaylığı sunarak tüm öğrencilerin ve eğitmenlerin platformdan faydalanmasını amaçlıyoruz. Dokümanlar, denemeler ve test sorularına yönelik akıcı paylaşımlar ile yönlendirme yapmaktayız. Platformumuza paylaşılan tüm içerikler ziyaretçiler tarafından gönderilmektedir.