testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıYazılı Soruları İndir ( 2023 – 2024 )

 • Yazılı Soruları Çöz (YENİ)
 • Yazılıya Hazırlık Videoları (YENİ)
 • Yazılı Soruları Çöz

  Yazılı soruları indir konusu öğrenciler için dersleri tekrar ederken ve diğer sınavlara hazırlanırken yardımcı olması adına internet üzerinden sisteme yüklenir. Her dersin sınav soruları sisteme o dersi veren öğretmen tarafından yüklenir. Sitemizden yazılı soruları testlerini online çözebilir ve indirebilirsiniz.

  Öğrenciler sınavlarda yapamadıkları soruları tekrar çalışmak için ya da konuları pekiştirmek amacıyla sınav sorularını indirerek üzerine çalışabilirler. Müfredatın süresine uygun olacak şekilde sistem her zaman güncel olur.

  Her dönem için gerçekleştirilen yazılı sınavları öğretmenlerin kendi dosyasına ekleyerek arşivledikleri belgelerdir. Ayrıca öğretmenlerin dosyalarında ayrıntılı şekilde hazırlanmış cevap kağıtları da bulunur. Liselere giriş ya da üniversiteye giriş sınavına hazırlanan öğrenciler için de yazılı sorularını indirerek çözmek faydalı olur.

  Yazılı Soruları Cevapları

  Ülkemizde internet oldukça gelişmiş bir teknoloji olduğu için artık eğitim hayatında yazılı sorularına internet üzerinden ulaşarak üzerinden çalışma imkanı bulunabilmektedir. Yazılı soruları cevapları 2022 öğretim yılı için de her sınav sonrası güncellenerek sisteme yüklenir.

  Okul sistemine öğrenciler ve veliler de giriş yapabilir. Öğretmenler kendi dersleri için ayrı bir dosya açarlar ve her sınav kağıdının bir kere yüklenmesi yeterli olur. Öğrenciler sonrasında hangi sınıfın yazılı sorularını indirmek istiyorlarsa o alanda toplu olarak indirebilirler.

  İndirilen dosyalar daha sonra internetsiz mobil ortamda da açılabildiği için her öğrenci çalışma imkanı bulabilir. Öğrenciler ders tekrarlarını sınav soruları üzerinden yaptıklarında verimli şekilde çalışırlar.