testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıHaşanın küçük ambalaj kutularıyla yaptığı oyuncakları inceleyelim. Biz de kutularla yapılar oluşturalım (Makas kullanıyorsak dikkatli olalım,). Oluşturduğumuz yapıları arkadaşlarımızla paylaşalım.

“Haşanın küçük ambalaj kutularıyla yaptığı oyuncakları inceleyelim. Biz de kutularla yapılar oluşturalım (Makas kullanıyorsak dikkatli olalım,). Oluşturduğumuz yapıları arkadaşlarımızla paylaşalım.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Haşanın küçük ambalaj kutularıyla yaptığı oyuncakları inceleyelim. Biz de kutularla yapılar oluşturalım (Makas kullanıyorsak dikkatli olalım,). Oluşturduğumuz yapıları arkadaşlarımızla paylaşalım.

Soru: Haşanın küçük ambalaj kutularıyla yaptığı oyuncakları inceleyelim. Biz de kutularla yapılar oluşturalım (Makas kullanıyorsak dikkatli olalım,). Oluşturduğumuz yapıları arkadaşlarımızla paylaşalım.

  • Cevap: 

1. Sınıf Matematik Ders Kitabı Dizin Yayınları Sayfa 168 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.