testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 77 Cevapları

1. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 77 Cevapları Meb Yayınları‘na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Sayfa 77 Cevapları

Aşağıdaki kelimelerle bir hikâye yazınız. “Trafik, yaya, kaldırım, yaya geçidi trafik polisi, üst geçit, emniyet kemeri.”

  • Cevap: Okuldan çıktım ve üst geçitten güvenle karşıya geçtim. Orada annem beni arabayla bekliyordu. Arabaya bindim emniyet kemerimi bağladım. Daha sonra eve koyulduk ama eve varmamız uzun sürdü çünkü trafik çok yoğundu. Eve giderken birçok yaya gördüm. Annem, arabayı park etti ve biz yaya geçinde bekliyorduk fakat hiçbir araba durmuyordu. Trafik polisi bu durumu gördü ve trafiği durdurdu. Bizde güvenle annemle karşıya geçtik ve evimize vardık. Tabi ki trafik polisine de teşekkür etmeyi unutmadık.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Çalışma Kitabı Meb Yayınları Sayfa 77 Cevabı ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.