testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları İhsan Yayıncılık Sayfa 118

“1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Sayfa 118 İhsan Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları İhsan Yayınları Sayfa 118

3. Resimlerdeki doğru ve yanlış davranışları açıklayınız.

  • Cevap: Birinci resimdeki çocuk karnı ağırdığı için öğretmenin yanına gitmeli. İkinci resimdeki kız çocuğu sağlıklı beslenirken erkek çocuğu kola içip hamburger yiyerek sağlıksız besleniyor. Üçüncü resimdeki kırmızı etekli kız çocuğu elindeki peçeteleri yere atarak yanlış davranıyor, resimdeki diğer kız çocuğu ise peçeteleri çöp kutusuna atarak doğru davranıyor.

4. Aşağıdaki resimleri ve yazıları inceleyiniz. Doğru olanların kutularını yeşil ile, yanlış olanların kutularını kırmızı ile boyayınız.

  • Cevap:

118 1

1. Sınıf İhsan Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 118 ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.