testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları İhsan Yayıncılık Sayfa 134

“1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Sayfa 134 İhsan Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları İhsan Yayınları Sayfa 134

— Güvenliğim için tanımadığım kişilerle arkadaş olmamalıyım. Bilgisayardan araştırma yapmak ve faydalı bilgiler öğrenmek için yararlanmalıyım.

— Genel ağda tanımadığım insanlarla iletişim kurmam. Kendimin ve ailemin kimlik bilgilerini kimseyle paylaşmam.

Siz de Efenin söylediklerine katılıyor musunuz? Düşüncelerinizi söyleyiniz.

  • Cevap: Evet, Efe’nin söylediklerine katılıyorum. Bilgisayarı sadece öğrenmek için kullanmalıyım ve tanımadığım kişilerle arkadaş olmamalıyım.

Genel ağda tanımadığınız kişilere karşı nasıl davranmalısınız? Anlatınız.

  • Cevap: İnternette tanımadığım kişilere karşı çok dikkatli olmalıyım. Kendi bilgilerimi ya da ailemin bilgilerini paylaşmam. Birisi bana garip şeyler yazarsa ya da rahatsız ederse hemen annemle ya da babamla paylaşırım. İnternette de gerçek hayatta olduğu gibi güvende olmalıyım.

1. Sınıf İhsan Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 134 ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.