testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları İhsan Yayıncılık Sayfa 84

“1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Sayfa 84 İhsan Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları İhsan Yayınları Sayfa 84

Bilgisayarı araştırma yapma için kullanmalıyız. Bilgisayarı kullanırken geçirdiğimiz süreye dikkat etmeliyiz. Uzun süre bilgisayar kullanmak göz ve beden sağlığımızı bozabilir.

• Siz de gününüzü planlıyor musunuz? Yaptığınız plana uymazsanız hangi sorunlarla karşılaşabilirsiniz? Neden?

  • Cevap: Evet, ben de zamanımı planlıyorum. Yaptığım plana uymazsam derslerimde başarılı olamam, aileme ve arkadaşlarıma yeteri kadar zaman ayıramam.

• Evlerinizdeki iletişim araçlarını kullanırken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Cevap: Evimizde  kullanırken geçirdiğimiz süreye dikkat etmeliyiz

ETKİNLİK

Sözü edilen eylemlerden birisini seçiniz. Bunun için ayırdığınız zamanı düşününüz. Her saat için boş kutuya bir çiçek resmi çizerek boyayınız.

  • Cevap:

Uyku zamanı: 10 saat, 10 çiçek.

Oyun zamanı: 2 saat, 2 çiçek.

Okul zamanı: 6 saat, 6 çiçek.

1. Sınıf İhsan Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 84 ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.