testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Yayınları Sayfa 73

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 73 Cevapları Pasifik Yayınları ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Yayınları Sayfa 73

Sağlığımızı korumak ve hastalıklardan kurtulmak için sağlık ihtiyaçlarımız vardır.
Temiz bir çevre, yaşamımızı devam ettirebilmek için duyduğumuz ihtiyaçlardandır.

İhtiyaçlarımızın karşılanması zorunludur. İhtiyaçlarımız karşılanmadığında zor durumda kalırız. Hayatımızı devam ettiremeyiz. İhtiyaçlarımızın yanı sıra isteklerimiz de vardır. Oyuncaklar, odamızı süsleyen bir çiçek, renkli boya kalemleri isteklere örnektir. İsteklerimizin karşılanması zorunlu değildir. İsteklerimiz karşılanmadığında da İhtiyaç ve istekler birbiriyle bağlantılıdır. Örneğin kış ayında çizme bir ihtiyaçtır ama rengini beğendiğimiz ikinci bir çizme istektir. Yemek yemek bir ihtiyaçtır. Yemekte ne yiyeceğimizi belirlemek ise istektir.

  • Cevap: Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

1. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 73 Cevabı ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.