testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Yayınları Sayfa 89

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 89 Cevapları Pasifik Yayınları ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Yayınları Sayfa 89

doktor, özellikle büyüme çağındaki çocukların bu besinleri mutlaka tüketmesi gerektiğini söyledi. Elma, armut, şeftali, erik; ıspanak, kabak, domates, biber gibi meyve ve sebzeler sağlıklı beslenmede önemlidir. Meyve ve sebzeler, bizi hastalıklara karşı korur, direncimizi artırır. Sağlığımız için bol bol meyve ve sebze tüketmeliyiz. Sebze ve meyveler, bitkisel kaynaklı besinlerdir.

  • Cevap: Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

1. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 89 Cevabı ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.