testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 134 Cevabı

1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 134 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Dr. Öğr. Üyesi Mesture KAYHAN ALTAY, Dr. Öğr. Üyesi Feride ÖZYILDIRIM GÜMÜŞ, Doç. Dr. Hakan YAMAN, Ayşe ÖZER, Dr. Öğr. Üyesi Şeyma ŞENGİL AKAR tarafından 208 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Serkan AVCI tarafından yapılmış.

1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 134 Cevabı” ise önce sorular kaleme alındı daha sonra kitabının soruları öğretmenlerce çözülerek sizlere sunuldu. İlk önce sorular daha sonra ise cevaplar mevcuttur. EgitimSayfam.com ailesi olarak başlarılar dileriz.

SORULAR

Soru:  Cemile’ nin sınıfında 18 kız ve 8 erkek öğrenci var, Kız öğrenciler erkek öğrencilerden kaç fazladır? Sınıfa 1 erkek öğrenci daha geliyor. Kız öğrenciler erkek öğrencilerden kaç fazla olur? Siz de resme göre bir problem kurunuz. Kurduğunuz problemi arkadaşınıza sorunuz.

  • Cevap: 1. Sinif MHG Yayinlari Matematik Ders Kitabi Sayfa 134 Cevabi
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.