testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 33

“1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Cevapları Sayfa 33 Meb Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 33

Kaplumbağa gülümsedi. Onun yavaş yürüdüğünü bildiği hâlde tavşan yine “Yarışalım!” demişti, Kaplumbağa yavaş yavaş yürümeye başladı. Nihayet konser salonuna ulaştı.

Biraz sonra, seyircilerin yerlerine geçmeleri için duyuru yapıldı, Herkes yerine oturdu ve sahnenin perdesi açıldı. Tavşan, en ön sırada keyifle oturuyordu. Perde açılır açılmaz şaşkınlıktan kalakaldı. Dostu kaplumbağa sahnedeydi ve seyircileri selamlıyordu.

Kaplumbağa, orman orkestrasını yönetecekti, Tavşan çok utandı çünkü kaplumbağayı beklemeden konsere gelmişti, Onunla gurur duydu ve sevinçle onu alkışladı. Konserden sonra evlerine yavaş yavaş döndüler, Yol boyunca tatlı tatlı sohbet ettiler,

  • CevapBu sayfada soru bulunmamaktadır.

1. Sınıf Meb Yayınları Müzik Ders Kitabı Sayfa 33 ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.