testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 50

“1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Cevapları Sayfa 50 Meb Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 50

Zeynep, teneffüste arkadaşlarının yanına gitti. “Arkadaşlar, müzik çok güzeldi ama dikkatim dağıldı, Sanatçı, eserini seslendirirken konuşmanız ve gülüşmeniz beni rahatsız etti, Müziğin keyfini çıkaramadım,” dedi, Arkadaşları hatalarını anladılar, Zeynep’ten özür dilediler, Öğrenciler, okul konseri için salona gittiler, Sanatçının kemence ile çaldığı halk ezgilerini sessizce ve saygıyla dinlediler, Konser sonunda sanatçıyı coşkuyla alkışladılar, Zeynep, unutamayacağı bir gün yaşadığını düşünüyordu. Derse girmeden önce “Bir sonraki konser ne zaman?” sorusu öğretmenini gülümsetti.

  • CevapBu sayfada soru bulunmamaktadır.

1. Sınıf Meb Yayınları Müzik Ders Kitabı Sayfa 50 ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.