testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıda alt alta verilen ikili resimleri karşılaştırınız. Hangisi daha güvenli? Teknolojik araç ve gereçlerin güvenli kullanımıyla ilgili neler söyleyebilirsiniz?

“Aşağıda alt alta verilen ikili resimleri karşılaştırınız. Hangisi daha güvenli? Teknolojik araç ve gereçlerin güvenli kullanımıyla ilgili neler söyleyebilirsiniz?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıda alt alta verilen ikili resimleri karşılaştırınız. Hangisi daha güvenli? Teknolojik araç ve gereçlerin güvenli kullanımıyla ilgili neler söyleyebilirsiniz?

Soru: Aşağıda alt alta verilen ikili resimleri karşılaştırınız. Hangisi daha güvenli? Teknolojik araç ve gereçlerin güvenli kullanımıyla ilgili neler söyleyebilirsiniz?

  • Cevap: 

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı İhsan Yayınları Sayfa 139 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.