testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıda bazı oyunlarla ilgili görseller verilmiştir, Bu görsellerin hangi oyunlara ait olduğunu söyleyiniz. Arkadaşlarınızla ortak bir karara vararak bu oyunlardan birini teneffüste oynayınız.

Aşağıda bazı oyunlarla ilgili görseller verilmiştir, Bu görsellerin hangi oyunlara ait olduğunu söyleyiniz. Arkadaşlarınızla ortak bir karara vararak bu oyunlardan birini teneffüste oynayınız.  Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıda bazı oyunlarla ilgili görseller verilmiştir, Bu görsellerin hangi oyunlara ait olduğunu söyleyiniz. Arkadaşlarınızla ortak bir karara vararak bu oyunlardan birini teneffüste oynayınız.

Soru: Aşağıda bazı oyunlarla ilgili görseller verilmiştir, Bu görsellerin hangi oyunlara ait olduğunu söyleyiniz. Arkadaşlarınızla ortak bir karara vararak bu oyunlardan birini teneffüste oynayınız.

  • Cevap:45 5

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 45 Cevabı  ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.