testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıdaki bilgileri okuyunuz. Bu bilgilerin, kitabınızın hangi bölümüyle ilgili olduğunu belirleyiniz. Uygun görsellerin numaralarını bu bilgilerin başına yazınız.

“Aşağıdaki bilgileri okuyunuz. Bu bilgilerin, kitabınızın hangi bölümüyle ilgili olduğunu belirleyiniz. Uygun görsellerin numaralarını bu bilgilerin başına yazınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıdaki bilgileri okuyunuz. Bu bilgilerin, kitabınızın hangi bölümüyle ilgili olduğunu belirleyiniz. Uygun görsellerin numaralarını bu bilgilerin başına yazınız.

Soru: Aşağıdaki bilgileri okuyunuz. Bu bilgilerin, kitabınızın hangi bölümüyle ilgili olduğunu belirleyiniz. Uygun görsellerin numaralarını bu bilgilerin başına yazınız.

  • Cevap: 

1. Sınıf Türkçe Ders Kitabı İlke Yayınları Sayfa 32 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.