testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıdaki nesneler uzunluklarına göre solda sıralanmıştır. Bu sıralamağa göre sağdaki nesneler hangi kutucuğun bulunduğu yere gelmelidir? İşaretleyiniz.

“Aşağıdaki nesneler uzunluklarına göre solda sıralanmıştır. Bu sıralamağa göre sağdaki nesneler hangi kutucuğun bulunduğu yere gelmelidir? İşaretleyiniz.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıdaki nesneler uzunluklarına göre solda sıralanmıştır. Bu sıralamağa göre sağdaki nesneler hangi kutucuğun bulunduğu yere gelmelidir? İşaretleyiniz.

Soru: Aşağıdaki nesneler uzunluklarına göre solda sıralanmıştır. Bu sıralamağa göre sağdaki nesneler hangi kutucuğun bulunduğu yere gelmelidir? İşaretleyiniz.

  • Cevap: 

1. Sınıf Matematik Ders Kitabı Dizin Yayınları Sayfa 198 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.