testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıdaki robotun labirentte ilerleyeceği yolu çizerek çıkışa ulaşmasını sağlayınız. Yola yakın harfleri sırasıyla yazarak bu robotun insan hayatını nasıl kolaylaştırdığını öğreniniz.

“Aşağıdaki robotun labirentte ilerleyeceği yolu çizerek çıkışa ulaşmasını sağlayınız. Yola yakın harfleri sırasıyla yazarak bu robotun insan hayatını nasıl kolaylaştırdığını öğreniniz.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıdaki robotun labirentte ilerleyeceği yolu çizerek çıkışa ulaşmasını sağlayınız. Yola yakın harfleri sırasıyla yazarak bu robotun insan hayatını nasıl kolaylaştırdığını öğreniniz.

Soru: Aşağıdaki robotun labirentte ilerleyeceği yolu çizerek çıkışa ulaşmasını sağlayınız. Yola yakın harfleri sırasıyla yazarak bu robotun insan hayatını nasıl kolaylaştırdığını öğreniniz.

  • Cevap: 

1. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Bilim ve Kültür Yayınları Sayfa 75 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.