testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıdaki şarkıyı öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda ve çevremizde katılacağımız etkinliklerde bu şarkıyı söyleyelim.

“Aşağıdaki şarkıyı öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda ve çevremizde katılacağımız etkinliklerde bu şarkıyı söyleyelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıdaki şarkıyı öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda ve çevremizde katılacağımız etkinliklerde bu şarkıyı söyleyelim.

Soru: Aşağıdaki şarkıyı öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda ve çevremizde katılacağımız etkinliklerde bu şarkıyı söyleyelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 72 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.