testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıdaki Süt İçtim türküsünü öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenen müzik etkinliklerinde bu türküyü söyleyelim.

“Aşağıdaki Süt İçtim türküsünü öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenen müzik etkinliklerinde bu türküyü söyleyelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıdaki Süt İçtim türküsünü öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenen müzik etkinliklerinde bu türküyü söyleyelim.

Soru: Aşağıdaki Süt İçtim türküsünü öğretmenimizin rehberliğinde dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenen müzik etkinliklerinde bu türküyü söyleyelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 71 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.