testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıBerk resimlerdeki olaylardan hangisini önce, hangisini sonra yapmıştır? Önce yaptığının altındaki kutucuğu kırmızıya boyayınız. Sonra yaptığının altındaki kutucuğu maviye boyayınız.

“Berk resimlerdeki olaylardan hangisini önce, hangisini sonra yapmıştır? Önce yaptığının altındaki kutucuğu kırmızıya boyayınız. Sonra yaptığının altındaki kutucuğu maviye boyayınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Berk resimlerdeki olaylardan hangisini önce, hangisini sonra yapmıştır? Önce yaptığının altındaki kutucuğu kırmızıya boyayınız. Sonra yaptığının altındaki kutucuğu maviye boyayınız.

Soru: Berk resimlerdeki olaylardan hangisini önce, hangisini sonra yapmıştır? Önce yaptığının altındaki kutucuğu kırmızıya boyayınız. Sonra yaptığının altındaki kutucuğu maviye boyayınız.

  • Cevap: 

1. Sınıf Matematik Ders Kitabı Dizin Yayınları Sayfa 159 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.