testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıBugün hayat bilgisi, matematik ve görsel sanatlar dersimiz var. Çantamıza bu derslerin araç gereçlerini, öğretmeninizin yardımıyla örnekteki gibi çizerek yerleştiriniz.

03.11.2023

“Bugün hayat bilgisi, matematik ve görsel sanatlar dersimiz var. Çantamıza bu derslerin araç gereçlerini, öğretmeninizin yardımıyla örnekteki gibi çizerek yerleştiriniz.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Bugün hayat bilgisi, matematik ve görsel sanatlar dersimiz var. Çantamıza bu derslerin araç gereçlerini, öğretmeninizin yardımıyla örnekteki gibi çizerek yerleştiriniz.

Soru: Bugün hayat bilgisi, matematik ve görsel sanatlar dersimiz var. Çantamıza bu derslerin araç gereçlerini, öğretmeninizin yardımıyla örnekteki gibi çizerek yerleştiriniz.

  • Cevap: 

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı İhsan Yayınları Sayfa 62 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.