testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıBuse, kendisi için yemek hazırlarken temizlik kurallarına uyuyor mu? Nelere dikkat ediyoruz. Siz kendinize yiyecek hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?

“Buse, kendisi için yemek hazırlarken temizlik kurallarına uyuyor mu? Nelere dikkat ediyoruz. Siz kendinize yiyecek hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Buse, kendisi için yemek hazırlarken temizlik kurallarına uyuyor mu? Nelere dikkat ediyoruz. Siz kendinize yiyecek hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?

Soru: Buse, kendisi için yemek hazırlarken temizlik kurallarına uyuyor mu? Nelere dikkat ediyoruz. Siz kendinize yiyecek hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?

  • Cevap: 

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı İhsan Yayınları Sayfa 110 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.