testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıGörseli inceleyiniz. Yemekten önce, yemek sırasında ve yemekten sonra nelere ihtiyacımız olduğunu belirleyip örnekteki gibi işaretleyiniz.

Görseli inceleyiniz. Yemekten önce, yemek sırasında ve yemekten sonra nelere ihtiyacımız olduğunu belirleyip örnekteki gibi işaretleyiniz.  Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Görseli inceleyiniz. Yemekten önce, yemek sırasında ve yemekten sonra nelere ihtiyacımız olduğunu belirleyip örnekteki gibi işaretleyiniz.

Soru: Görseli inceleyiniz. Yemekten önce, yemek sırasında ve yemekten sonra nelere ihtiyacımız olduğunu belirleyip örnekteki gibi işaretleyiniz.

  • Cevap:83 2

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 83 Cevabı  ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.