testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıGörselleri inceleyiniz. Görsellerde yer alan trafik işaretlerinin ne anlama geldiğini tespit ediniz, Görsellerin altlarına yazınız.

Görselleri inceleyiniz. Görsellerde yer alan trafik işaretlerinin ne anlama geldiğini tespit ediniz, Görsellerin altlarına yazınız.  Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Görselleri inceleyiniz. Görsellerde yer alan trafik işaretlerinin ne anlama geldiğini tespit ediniz, Görsellerin altlarına yazınız.

Soru: Görselleri inceleyiniz. Görsellerde yer alan trafik işaretlerinin ne anlama geldiğini tespit ediniz, Görsellerin altlarına yazınız.

  • Cevap: 122 3

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 122 Cevabı  ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.