testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıGörselleri inceleyiniz. Okul çalışanları ile bu çalışanların görevlerini yaparken kullandıkları malzemelere birer örnek çiziniz.

Görselleri inceleyiniz. Okul çalışanları ile bu çalışanların görevlerini yaparken kullandıkları malzemelere birer örnek çiziniz.  Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Görselleri inceleyiniz. Okul çalışanları ile bu çalışanların görevlerini yaparken kullandıkları malzemelere birer örnek çiziniz.

Soru: Görselleri inceleyiniz. Okul çalışanları ile bu çalışanların görevlerini yaparken kullandıkları malzemelere birer örnek çiziniz.

  • Cevap:
  • 32 6

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 32 Cevabı  ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.