testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıHer yıl 73 Ekim günü Cumhuriyet Bayramını kutlarız. Öğretmenimizin rehberliğinde Cumhuriyet marşını dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenecek kutlama törenlerinde bu marşı söyleyelim.

“Her yıl 73 Ekim günü Cumhuriyet Bayramını kutlarız. Öğretmenimizin rehberliğinde Cumhuriyet marşını dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenecek kutlama törenlerinde bu marşı söyleyelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Her yıl 73 Ekim günü Cumhuriyet Bayramını kutlarız. Öğretmenimizin rehberliğinde Cumhuriyet marşını dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenecek kutlama törenlerinde bu marşı söyleyelim.

Soru: Her yıl 73 Ekim günü Cumhuriyet Bayramını kutlarız. Öğretmenimizin rehberliğinde Cumhuriyet marşını dinleyelim, öğrenelim. Okulumuzda düzenlenecek kutlama törenlerinde bu marşı söyleyelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 63 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.