testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıKareli kâğıda farklı büyüklükte kareler dikdörtgenler ve üçgenler çiziniz. Önce köşeleri belirleyiniz, Sonra köşeleri düz çizgi ile birleştiriniz.

“Kareli kâğıda farklı büyüklükte kareler dikdörtgenler ve üçgenler çiziniz. Önce köşeleri belirleyiniz, Sonra köşeleri düz çizgi ile birleştiriniz.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Kareli kâğıda farklı büyüklükte kareler dikdörtgenler ve üçgenler çiziniz. Önce köşeleri belirleyiniz, Sonra köşeleri düz çizgi ile birleştiriniz.

Soru: Kareli kâğıda farklı büyüklükte kareler dikdörtgenler ve üçgenler çiziniz. Önce köşeleri belirleyiniz, Sonra köşeleri düz çizgi ile birleştiriniz.

  • Cevap: 

1. Sınıf Matematik Ders Kitabı Dizin Yayınları Sayfa 163 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.