testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıMillî Gün ve Bayramlar Metni Cevapları (1. Sınıf Hayat Bilgisi)

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Ardıç Yayıncılık 5. Ünite Ülkemizde Hayat Sayfa 154, 155, 156, 157, 158 Millî Gün ve Bayramlar Etkinlik Soruları ve Cevapları

Millî Gün ve Bayramlar Metni Cevapları (1. Sınıf Hayat Bilgisi)

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayıncılık Ders Kitabı Sayfa 154 Cevabı 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ne tür etkinlikler yaptınız? Bunları yaparken neler hissettiniz.

  • Cevap: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında sınıfımızı süsledik. Öğretmenimizin verdiği şiirleri okuduk. Okulda çok güzel bir gün geçirdik. 

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayıncılık Ders Kitabı Sayfa 158 Cevabı 

Millî gün ve bayramlarımızdan birini seçiniz. Aşağıdaki alana, seçtiğiniz gün veya bayramla ilgili duygu, düşünce ve gözlemlerinizi yansıtan resim yapınız.

  • Cevap

1 sinif hayat bilgisi ardic yayinlari ders kitabi sayfa 158 cevabi
1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Ardıç Yayıncılık 5. Ünite Ülkemizde Hayat Sayfa 154, 155, 156, 157, 158 Millî Gün ve Bayramlar Etkinlik Soruları ve Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.