testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıÖyküyü dinleyelim. Öyküde geçen olayı canlandıralım. Canlandırma yaparken öyküdeki sesleri farklı ses kaynakları ya da kendi sesimizle taklit edelim.

“Öyküyü dinleyelim. Öyküde geçen olayı canlandıralım. Canlandırma yaparken öyküdeki sesleri farklı ses kaynakları ya da kendi sesimizle taklit edelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Öyküyü dinleyelim. Öyküde geçen olayı canlandıralım. Canlandırma yaparken öyküdeki sesleri farklı ses kaynakları ya da kendi sesimizle taklit edelim.

Soru: Öyküyü dinleyelim. Öyküde geçen olayı canlandıralım. Canlandırma yaparken öyküdeki sesleri farklı ses kaynakları ya da kendi sesimizle taklit edelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 22 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.