testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıSiz de aşağıdaki tabloya, bir gününüzün planını, okul saatlerini dikkate alarak gazınız. Planınızı yaparken büyüklerinizden yardım alınız.

Siz de aşağıdaki tabloya, bir gününüzün planını, okul saatlerini dikkate alarak gazınız. Planınızı yaparken büyüklerinizden yardım alınız.  Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Siz de aşağıdaki tabloya, bir gününüzün planını, okul saatlerini dikkate alarak gazınız. Planınızı yaparken büyüklerinizden yardım alınız.

Soru: Siz de aşağıdaki tabloya, bir gününüzün planını, okul saatlerini dikkate alarak gazınız. Planınızı yaparken büyüklerinizden yardım alınız.71 3

  • Cevap: Bu plana benzer günlük bir planı kendinize göre hazırlamalısınız.  

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 71 Cevabı  ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.