testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıSiz de bir gününüzü nasıl geçirdiğinizi anlatınız.

Siz de bir gününüzü nasıl geçirdiğinizi anlatınız.  Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Siz de bir gününüzü nasıl geçirdiğinizi anlatınız.

Soru: Siz de bir gününüzü nasıl geçirdiğinizi anlatınız.

  • Cevap: Sabah Sabah 7.20’de kalkıyorum. Elimi yüzümü yıkıyorum. Kahvaltımı yapıp, dişlerimi fırçalıyorum, okul kıyafetlerimi giyiyorum. Ders başlamadan önce okulda oluyorum ve dersimiz saat 09.00’da başlıyor. Okulda öğle yemeğini yiyorum ve okulumuz saat 02:30’da bitiyor. Eve geldikten sonra mahallemizdeki arkadaşlarımla oyun oynuyorum. Daha sonra eve gelip dinleniyorum. Akşam yemeğini ailemle birlikte yiyorum. Akşam yemeğinden sonra ailemle sohbet ediyor, kitap okuyoruz. Yatmadan önce dişlerimi fırçalıyorum ve saat 0930’da yatıyorum.

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 69 Cevabı  ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.