testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıYansıma Oyununu vurmalı çalgılarımızla oynayalım. Birinci grupta yer alıyorsak çalgımızı çalalım. İkinci grupta yer alıyorsak birinci gruptan sonra sesleri taklit edelim.

“Yansıma Oyununu vurmalı çalgılarımızla oynayalım. Birinci grupta yer alıyorsak çalgımızı çalalım. İkinci grupta yer alıyorsak birinci gruptan sonra sesleri taklit edelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Yansıma Oyununu vurmalı çalgılarımızla oynayalım. Birinci grupta yer alıyorsak çalgımızı çalalım. İkinci grupta yer alıyorsak birinci gruptan sonra sesleri taklit edelim.

Soru: Yansıma Oyununu vurmalı çalgılarımızla oynayalım. Birinci grupta yer alıyorsak çalgımızı çalalım. İkinci grupta yer alıyorsak birinci gruptan sonra sesleri taklit edelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 17 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.