testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf Kök-e Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Okulumu Seviyorum Cevapları

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Kök-e Yayıncılık 1. Ünite Okulumuzda Hayat Sayfa 47, 48 Okulumu Seviyorum Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları

1. Sınıf Kök-e Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Okulumu Seviyorum Cevapları

1. Sınıf Kök-e Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı

Okul deyince aklınıza neler geliyor?

  • Cevap: Okul deyince içinde öğretmenlerin ve öğrencilerin bulunduğu bir yer aklıma geliyor. Öğretmenler okulda bulunan öğrencilere eğitim verir.

1-C sınıfı öğrencileri okulla ilgili düşüncelerini söylemişler. Onların söylediklerini okuyalım. Biz de okulla ilgili duygu ve düşüncelerimizi söyleyelim.

  • Cevap: Okul, evimden ve ailemden sonra en güvenli ve en mutlu olduğum yer. Okula gittiğim zaman çok mutlu oluyorum çünkü okulda yeni şeyler öğreniyorum.

1. Sınıf Kök-e Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 48 Cevabı

Okulla ilgili duygu ve düşüncelerimizi resimle anlatalım.

  • Cevap

okulla ilgili duygu ve dusuncelerimizi resimle anlatalim

1. Sınıf Kök-e Yayıncılık Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 47, 48 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.