testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankası1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 137 Cevabı

1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 137 Cevabı

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen kitaplardan biri de “1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Dr. Öğr. Üyesi Mesture KAYHAN ALTAY, Dr. Öğr. Üyesi Feride ÖZYILDIRIM GÜMÜŞ, Doç. Dr. Hakan YAMAN, Ayşe ÖZER, Dr. Öğr. Üyesi Şeyma ŞENGİL AKAR tarafından 208 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Serkan AVCI tarafından yapılmış.

1. Sınıf MHG Yayınları Matematik Ders Kitabı Sayfa 137 Cevabı” ise önce sorular kaleme alındı daha sonra kitabının soruları öğretmenlerce çözülerek sizlere sunuldu. İlk önce sorular daha sonra ise cevaplar mevcuttur. EgitimSayfam.com ailesi olarak başlarılar dileriz.

SORULAR

SoruSevcan nine torunlarına 8 hediye almıştır, Bu hediyelerin 5’i paketlenmiştir, Kasiyerin kaç paket daha yapması gerekir? Boyayarak gösteriniz. Kasiyer, işlemleri zihinden yapmayı çok seviyor. Siz de aşağıdaki işlemleri zihinden hesaplayınız. Sonuçları örnekteki gibi eşleyiniz.

  • Cevap: 1. Sinif MHG Yayinlari Matematik Ders Kitabi Sayfa 137 Cevabi
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.