testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıda yan yana olan resimleri karşılaştırınız. Doğru davrananların kutularını yeşil yanlış davrananların kutularını kırmızı renk ile boyayınız.

“Aşağıda yan yana olan resimleri karşılaştırınız. Doğru davrananların kutularını yeşil yanlış davrananların kutularını kırmızı renk ile boyayınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıda yan yana olan resimleri karşılaştırınız. Doğru davrananların kutularını yeşil yanlış davrananların kutularını kırmızı renk ile boyayınız.

Soru: Aşağıda yan yana olan resimleri karşılaştırınız. Doğru davrananların kutularını yeşil yanlış davrananların kutularını kırmızı renk ile boyayınız.

  • Cevap: 

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı İhsan Yayınları Sayfa 45 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.