testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıdaki marş, türkü ve ilahi örneklerini öğretmenimizin rehberliğinde, müzik dinleme kurallarına uyarak dinleyelim. Dinlediğimiz eserlerle ilgili duygu ve düşüncelerimizi arkadaşlarımızla paylaşalım.

“Aşağıdaki marş, türkü ve ilahi örneklerini öğretmenimizin rehberliğinde, müzik dinleme kurallarına uyarak dinleyelim. Dinlediğimiz eserlerle ilgili duygu ve düşüncelerimizi arkadaşlarımızla paylaşalım.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıdaki marş, türkü ve ilahi örneklerini öğretmenimizin rehberliğinde, müzik dinleme kurallarına uyarak dinleyelim. Dinlediğimiz eserlerle ilgili duygu ve düşüncelerimizi arkadaşlarımızla paylaşalım.

Soru: Aşağıdaki marş, türkü ve ilahi örneklerini öğretmenimizin rehberliğinde, müzik dinleme kurallarına uyarak dinleyelim. Dinlediğimiz eserlerle ilgili duygu ve düşüncelerimizi arkadaşlarımızla paylaşalım.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 62 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.