testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıAşağıdaki resmi inceleyiniz. Arkadaşlarınız, eğleniyorlar değil mi? Oyunlar arkadaşlık, dostluk kurmak için bir fırsattır. Arkadaşlarınızın oynadığı oyunun adı ne olabilir? Söyleyiniz.

“Aşağıdaki resmi inceleyiniz. Arkadaşlarınız, eğleniyorlar değil mi? Oyunlar arkadaşlık, dostluk kurmak için bir fırsattır. Arkadaşlarınızın oynadığı oyunun adı ne olabilir? Söyleyiniz.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıdaki resmi inceleyiniz. Arkadaşlarınız, eğleniyorlar değil mi? Oyunlar arkadaşlık, dostluk kurmak için bir fırsattır. Arkadaşlarınızın oynadığı oyunun adı ne olabilir? Söyleyiniz.

Soru: Aşağıdaki resmi inceleyiniz. Arkadaşlarınız, eğleniyorlar değil mi? Oyunlar arkadaşlık, dostluk kurmak için bir fırsattır. Arkadaşlarınızın oynadığı oyunun adı ne olabilir? Söyleyiniz.

  • Cevap: 

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı İhsan Yayınları Sayfa 56 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.