testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıGörselleri inceleyiniz. Kaynakların kullanımıyla ilgili doğru ve yanlış davranışları belirleyiniz. Yanlış davranışların doğrularını söyleyiniz.

Görselleri inceleyiniz. Kaynakların kullanımıyla ilgili doğru ve yanlış davranışları belirleyiniz. Yanlış davranışların doğrularını söyleyiniz.  Cevapları Meb Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Görselleri inceleyiniz. Kaynakların kullanımıyla ilgili doğru ve yanlış davranışları belirleyiniz. Yanlış davranışların doğrularını söyleyiniz.

Soru: Görselleri inceleyiniz. Kaynakların kullanımıyla ilgili doğru ve yanlış davranışları belirleyiniz. Yanlış davranışların doğrularını söyleyiniz.67 5

  • Cevap: Görselde iki çocuk ellerini yıkarken konuşup oyalanıyor ve musluktaki su boşa akıyor. Ellerini yıkamayı bitiren çocuk ise peçeteyi yere atıyor ve etrafı kirletiyor. Bu iki davranış biçimi yanlıştır. Görselin diğer çocuğu ise sadece ellerini yıkayarak ve hiçbir şeyle ilgilenmeyerek doğru olan davranışı yapıyor. 

1. Sınıf Hayat Bilgisi Ardıç Yayınları Ders Kitabı Sayfa 67 Cevabı  ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.