testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıPalyaço şarkısını dinleyelim. Şarkının sözlerine uygun canlandırma yapalım. Canlandırma çalışmamızı bir sınıf etkinliğinde arkadaşlarımıza ve velilerimize sergileyelim.

“Palyaço şarkısını dinleyelim. Şarkının sözlerine uygun canlandırma yapalım. Canlandırma çalışmamızı bir sınıf etkinliğinde arkadaşlarımıza ve velilerimize sergileyelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Palyaço şarkısını dinleyelim. Şarkının sözlerine uygun canlandırma yapalım. Canlandırma çalışmamızı bir sınıf etkinliğinde arkadaşlarımıza ve velilerimize sergileyelim.

Soru: Palyaço şarkısını dinleyelim. Şarkının sözlerine uygun canlandırma yapalım. Canlandırma çalışmamızı bir sınıf etkinliğinde arkadaşlarımıza ve velilerimize sergileyelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 69 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.