testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıSincabın yuvasına giden yoldaki geometrik şekiller bir kurala göre sıralanmıştır. Şekilleri, belirtilen renklerle boyayıp sincabı yuvasına ulaştırınız.

“Sincabın yuvasına giden yoldaki geometrik şekiller bir kurala göre sıralanmıştır. Şekilleri, belirtilen renklerle boyayıp sincabı yuvasına ulaştırınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Sincabın yuvasına giden yoldaki geometrik şekiller bir kurala göre sıralanmıştır. Şekilleri, belirtilen renklerle boyayıp sincabı yuvasına ulaştırınız.

Soru: Sincabın yuvasına giden yoldaki geometrik şekiller bir kurala göre sıralanmıştır. Şekilleri, belirtilen renklerle boyayıp sincabı yuvasına ulaştırınız.

  • Cevap: 

1. Sınıf Matematik Ders Kitabı Dizin Yayınları Sayfa 176 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.