testyazılı sorularıçıkmış sorularkonu anlatımsoru bankasıGörselleri verilen varlıkları ve bu varlıkların çıkardıkları seslerin yazılı olduğu bölümü inceleyelim. Varlıkların çıkardıkları sesleri taklit etmeye çalışalım. Çalışmayı iki kez tekrar edelim.

“Görselleri verilen varlıkları ve bu varlıkların çıkardıkları seslerin yazılı olduğu bölümü inceleyelim. Varlıkların çıkardıkları sesleri taklit etmeye çalışalım. Çalışmayı iki kez tekrar edelim.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Görselleri verilen varlıkları ve bu varlıkların çıkardıkları seslerin yazılı olduğu bölümü inceleyelim. Varlıkların çıkardıkları sesleri taklit etmeye çalışalım. Çalışmayı iki kez tekrar edelim.

Soru: Görselleri verilen varlıkları ve bu varlıkların çıkardıkları seslerin yazılı olduğu bölümü inceleyelim. Varlıkların çıkardıkları sesleri taklit etmeye çalışalım. Çalışmayı iki kez tekrar edelim.

  • Cevap: 

1. Sınıf Müzik Ders Kitabı Meb Yayınları Sayfa 14 Cevapları ve 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm kitapların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz. Kitap cevapları hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilir. Aklınıza takılan tüm soruları Egitimsayfam.com Öğretmen ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.